Sumažinta kaina! Keramikinis peiliukas, šunų kirpimo mašinėlėms. Padidinti

Keramikinis peiliukas, šunų kirpimo mašinėlėms.

Nauja prekė

Aukščiausios kokybės keramikinis peiliukas, šunų ir kačių kirpimo mašinėlėms. Pagamintas Japonijoje! Keramikiniai peiliukai pasižymi ypatingu aštrumu. 

 

Smulkiau

11,58 €

-5,79 €

17,37 €

Apie prekę

Šunų kirpimo mašinėlės keramikinis peiliukas 

Kaina  17.37 €   AKCIJA 11,58 € 

Sunku išsirinkti? Nemokama konsultacija ir informacija apie visus modelius telefonais 861881741 ir 861881824.

Užsisakite telefonu 861881741 arba 861881824 ir mokėk tik gavęs prekę į rankas! Pristatome visoje Lietuvoje! Vilniuje galima atsiimti pačiam.

Vilniuje galima apžiūrėti, išsirinkti ir atsiimti: Paribio 25B, Vilnius

Šie keramikiniai peiliukai gaminami Japonijoje iš aukščiausios kokybės keramikos. Keramikiniai peiliukai gaminami pagal naujausias technologijas, juos galandant lazeriu! Todėl keramikiniai peiliukai yra kelis kartus aštresni negu įprasti metaliniai peiliukai. Taip pat šie peiliukai išlieka aštrūs iki 10 kartų ilgiau už metalinius. Keramika yra ypatingai kieta, todėl ji nesideformuoja, neišsikraipo ir neatšimpa taip greitai kaip iš metalo gaminami peiliukai.

Itin aštrus keramikinis peiliukas lengvai kirps Jūsų augintino kailį, todėl tai puiki investicija.

Peiliukai tinka Bass Polska, Straus Austria, Moser, Oster, Andis, Wahl, Laube, Optimum, Thrive, GTS šunų kirpimo mašinėlėms.

*Naudojant keramikinius peiliukus augintinio kailis turi būti itin švarus - keramika yra jautresnė kailyje esantiems nešvarumams (smeliui ir pan.).
**Komplekte vienas keramikis peiliukas. (kirpimo galvutė į komplektą neįeina).


atsarginiai peiliukai, sunu masineliai atsarginiai peiliukai, peiliukai sunu masineliai, peiliukai bass masineliai, peiliukai straus masinelei, peiliukai gts peiliukai, peiliukai sunu kirpimo masineliai, keramikinis peiliukas