Gyvūnų kirpimo mašinėlė GTS Professional 35W

0402835

64,99 €

-45,00 €

109,99 €

Apie prekę

 Profesionali naminių gyvūnų kirpimo mašinėlė "GTS professional" 35W šunų ir kačių kirpimuiSunku išsirinkti? Nemokama konsultacija telefonu 85 233 5522
Užsisakykite telefonu ir atsiskaitykite pristatymo metu!

Apžiūrėkite parduotuvėje Vilniuje, Kaune ir Klaipėdoje 
(kontaktai)


Aukštos kokybes, profesionali gyvūnų kirpimo mašinėlė. CE, RoHS, GS ir EMC kokybės ir saugumo sertifikatai. Mašinėlė skirta kirpti šunis, kates ir kitus naminius gyvūnus. Patikimas, galingas ir itin ilgaamžis 35W variklis užtikrins sklandų darbą ir ilgą tarnavimo laikotarpį. GTS Professional kirpimo mašinėlė yra pagaminta naudojant sustiprintas konstrukcijas bei turi tobulinta aušinimo sistemą, todėl kirpti bus dar lengviau. Papildomi 4 skirtingo ilgio (3,6,9,12 mm.) antgaliai.

 

SVARBU!

Dažniausiai šuns kailio kirpimui reikalingos kelios skirtingo dydžio galvutės. Jeigu plau
kas yra stambesnis, jam reikalinga jau didesnius ašmenis turinti galvutė, pavyzdžiui 8 dydžio, todėl rekomenduotina turėti kelias skirtingas galvutes, kad šunį galima būtų nukirpti tvarkingai. 

Mašinėlė su dviem kirpimo galvutėm.

Šiai mašinėlei tinka naujausio modelio keramikiniai peiliukai.

Elektrinė mašinėlė naminių gyvūnų kirpimui. Jos pagalba galėsite išlaikyti savo gyvūno kailiuką reikiamo ilgio. Mašinėlė yra aušinama oru. Aušinimo sistema apsaugo mašinėlę nuo perkaitimo, net labai ilgai dirbant. Mašinėlės peiliukas pagamintas iš grūdinto plieno ir pagaląstas lazeriu. Galima reguliuoti pjovimo ilgį. Lengvas naudojimas ir ergonomiška konstrukcija užtikrina komfortišką darbą.

Gamintojas: "GTS Professional" (tinka Moster ir Oster peiliukai!) 
Variklis: 35W
Svoris: 645g
Garantija: 12 mėn.

Komplekte:

Kirpimo mašinėlė
2 kirpimo peiliukai
Valymo šepetėlis
Peiliukų gaubtas
3, 6, 9, 12 mm antgaliai
Alyva 

Instrukcija skaitmeniniu formatu (paspauskite nuorodą)