ŠUNŲ KIRPIMAS
KAIP KIRPTI ŠUNIS?

Šunų kirpimas priklauso nuo šuns veislės. Kai kuriuos šunis kirpti būtina, kitus ne. Kai kuriems kirpimas, tik dizaino dalis. Tačiau šuniukas, visada jausis maloniau turėdamas trumpą, tvarkingą ir stilingą kailį. Kirpimas šunų kirpyklose pas profesionalus Jums gali kainuoti nemažus pinigus. Priklausomai nuo šuns dydžio ir kailio ilgio suma gali svyruoti nuo 23€ iki 60€, o atsižvelgiant, kad šunį reikia kirpti ne vieną kartą į metus suma susikaupia tikrai didelė, todėl tai puiki priežastis išmokti patrumpinti savo šunioko kailį pačiam, savo namuose. Toks kailio priežiūros būdas jum atsipirkts jau po 1 - 3 kartų.

  • Pirmoji taisyklė: prieš kerpant šuns kailį BŪTINA šuniuką išmaudyti, išdžiovinti ir išsukuoti, tada ir Jums kirpti bus lengviau ir šuo bus laimingesnis dalyvaudamas šiame procese.

  • Antroji taisyklė: būtina kirpti plauko augimo kryptimi (paplaukiui), taip kirpdami nesužalosite šuniuko.

Toliau taisyklės baigiasi, lieka Jūsų asmeniniai sprendimai, kaip norite kad Jūsų šuniukas atrodytų, ar norite tiesiog patrumpinti kailį ar sukurti tam tikro dizaino kirpimo.

Kirpimas gali užtrukti, nes šuniukas būtinai turi pailsėti, nesistenkite nukirpti vienu kartu, taip sukelsite daug streso savo augintiniui.